Showcase #1. Акавирское жилище "Маунохиру"/ TD_Maunohiru by TES-Diesel Modding TeamНе так звичний пост, як демонстрація чудового моду, який вийшов сьогодні.
Сам мод - дім гравця у Західному Вельді, поруч зі зруйнованим святилищем Аркея. Маркер доступний одразу після підключення плагіну. Що цікаво, дім виконано у акавірському стилі, автори мали на меті відтворити обставу та інтер'єр старовинного японського житла.

I don't think I need to provide the text here in English, since you can see the mod's features in screenshots. Moreover, the mod is in Russian. At any rate, I recommend to check it out.

Ванна кімната:Біля пічки обережно, занадто близько не підходьте.)Деталі інтер'єру:Можна пообідати вдвох (татамі неактивні, але виглядають декорації чудово):Статична кухня:Одна зі спалень (їх тут дві, так що за бажання, можете запросити до себе у гості друга =)):Екстер'єр вночі:На обійсті є напрочуд гарний сад, мрія скрінартера.Вигляд відкритої веранди:Власне, сама веранда. Вхід зліва:Пейзаж з будинком та на вдало обіграним і вписаним в загальний краєвид святилищем Аркея:Озеро, всіяне лотосами - напевно, один з найкрасивіших елементів цього плагіну. Чарівна локація, за будь-якої погоди:Краєид, що відкривається на озеро та дім.Велике спасибі авторам за цю красу. Я у будь-якому разі рекомендую цей плагін, незважаючи на те, чи ви шукаєте дім для свого героя, чи місце для красивих скріншотів. Скачати можна на блозі авторів.

Comments

Popular Posts