[DEM] Odds and Ends 0.1Ну що можу сказати, з'явилася у мене думка нарешті задіяти порожній блог, який дрейфував на просторах інтернету хтозна-скільки, для суспільно корисної справи.

Оновлено: з'явилися русифікований плагін та адаптація моду під Skyrim Special Edition. Подробиці під катом.

P. S. Більше оновлень поки що не планується.


Я гадаю, багато з тих людей, що відвідують мою галерею на Flickr, яка прив'язана до цього блогу, знають, чим я цікавлюся і що вмію. Я захоплююся відеоіграми і час від часу створюю новий контент для них. Я не моделер, тому більшість моїх моделей - порти з каталогів програм для 3D-моделювання, зроблені за допомогою ретопології (uncle Google knows), але іноді я створюю свої текстури за допомогою Photoshop та ресурсів зі стоків.

Блог я вестиму українською мовою. Тих, кого це не влаштовує, ласкаво прошу скористатися віджетом для перекладу на боковій панелі блогу. =)

Всі свої роботи я створюю для скріншотів та тренування навичок роботи з 3D, але до мене вже зверталися з проханням поділитися своїми напрацюваннями, тож мені здалося, що було б непогано зібрати деякі зі своїх закінчених моделей у своєрідний збірник, який я згодом, можливо, поповнюватиму.

Для початку, у версію моду 0.1, посилання на яку знайдете нижче, входять:

10 варіантів корони морської німфи для раси Demonica з текстурами різних кольорів.

Ви можете вдягнути корони і на ванільні раси, але пам'ятайте, що модель підігнано під голову Demonica і з іншими расами її не тестували. Також корони можуть виглядати добре не зі всіма зачісками, тож можливо, вам доведеться підібрати підхожу зачіску.

Скриню з коронами (куди я згодом складатиму і інші речі, якщо вони будуть) знайдете у локації табір Сонного Дерева (англ. Sleeping Tree Camp, рос. Лагерь Сонное Дерево), у печері. Будьте обережні, можливо, за контрабанду доведеться повоювати. =) Також для того, щоб отримати речі, можете скористатися модом AddItemMenu.

Мова моду - англійська. Посилання на перекладений російською файл .esp знайдете нижче.

Необхідно:

 • The Elder Scrolls V: Skyrim 1.9+ (звичайна версія)
 • Dawnguard DLC
 • Dragonborn DLC
 • Раса Demonica 
Встановлення:

Розпакувати архів, файли DEM Odds and Ends.bsa та DEM Odds and Ends.esp закинути в папку Data в директорії Скайріму з підтвердженням заміни файлів. Підключити мод у лаунчері Скайріму.

Видалення:

Відключити мод у лаунчері та видалити всі встановлені файли моду.

Інформація про конфлікти та можливі несумісності:
 • Оскільки мод створено на англійській версіі гри, можлива зміна назви ігрового простору, де перебуває скриня з речами, на англійську. З власного досвіду можу сказати, що нічого страшного, окрім візуальних незручностей, це не повинно спричинити.
 • Є потенційна несумісність з будь-якими модами, які змінюють інтер'єр печери Сонного Дерева.
 • Мод зроблено під звичайну версію Скайріму. Посилання на версію моду для Skyrim Special Edition знайдете нижче. 


Якщо ви б хотіли використати мої ресурси у власному моді, будь ласка, напишіть мені і вкажіть мене в описі моду як alva_the_seeker та надайте посилання на цей блог. Також не публікуйте мод на інших сайтах. У такому разі я не зможу надати техпідтримку до невідомих мені версій. Я забороняю використання моїх ресурсів у платних модах, або модах, які використовують систему примусово-добровільного донату.

Если вы хотите использовать мои ресурсы в собственном моде, пожалуйста, напишите мне и укажите меня в благодарностях к своему моду как alva_the_seeker и  дайте линк на этот блог. Так же прошу не публиковать этот мод на других сайтах, поскольку я не смогу оказать техподдержку пользователям, если мод скачан на левом ресурсе и неизвестной версии. Я запрещаю использование моих ресурсов в платных модах или в модах, которые используют систему добровольно-принудительного доната.

If you would like to use my resources in your mods, please let me know and indicate me in credits as alva_the_seeker and link back to this blog. Also, please, do not publish this mod on other websites. I won't be able to give tech support to users if I don't have a clue which version of the mod they have and from which website. I forbid the usage of my resources in paid mods or for any other kind of monetization. Thank you.

Дякую:

Компанії DAZ3D та її автору
SWAM
Компанії Bethesda Softworks за The Elder Scrolls V: Skyrim
Adalinda за допомогу в тестуванні та люб'язно надані для презентації моду скріншоти
SoDisid за переклад плагіну
Brunhilda_Al за адаптацію для SSE

Скачати мод / Download
Скачати перекладений російською .esp для версії 0.1. Встановлюється поверх основної версії моду.
Скачати адаптацію для Skyrim Special Edition / Download adaptation for SSE (0.1) для версії 0.1. Standalone. Для встановлення основна версія моду не потрібна.


Скріншоти:

Comments

 1. C релизом !!! Очень романтично и красиво получилась вещица. Так что начало положено ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Большое спасибо! Первый блин, так сказать. =D

   Delete
 2. Да неужели)) Помню-помню я подначивал Вас создать такой блог, а какой был ответ?)))
  Ну а ежели серьезно, поздравляю и спасибо!)) Свое мнение об этой вещице я уже высказывал, потому отмечу только скриншоты, очень выразительные, класс!)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Если честно, то Ваш комментарий тогда на форуме и натолкнул на первые мысли наконец использовать этот поросший мхом блог для публикации некоторых моих наработок.) А поскольку для короны не надо было делать веса, только мировые, то с нее и проще всего было начать, тем более, что меня о ней спрашивали в ЛС и на фликре.

   Спасибо, приятно знать, что нравится. =))

   Delete
 3. Дякую вам за мод. Обожнюю аксесуари, їх не буває багато.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Повністю погоджуюся, аксесуари - це чудово, і їх завжди хочеться більше і щонайрізноманітніших.

   Будь ласка, і дякую Вам за коментар, приємної гри. ^-^

   Delete
 4. Дуже гарні прикраси та вдалий початок!)) Молодчинки дівчата! Контенту ніколи багато не буває))
  Дякую за реліз)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Погоджуюся, новий контент - це завжди плюс.)

   Дякую за приємний коментар і твою підтримку, без якої не було б цього релізу. ;)

   Delete
  2. Дякую тобі за якісно та гарно виконану титанічну роботу) Приємно що, ще залишились автори, які релізять прикольний контент при цьому не вимагаючи нічного навзаєм))
   Я є Грув)) Группа підтримки::РР

   Delete
  3. Я теж юзер, роками використовую моди дуже багатьох авторів з нексусу та інших ресурсів, і мені давно хотілося врешті поділитися чим-небудь з іншими як подяку всім тим людям, які публікують свої моди у вільний доступ. Дуже приємно, що цей блог помітили і народу сподобався мій перший, хай і невеличкий реліз.)

   А ще в мене найкраща група підтримки. ;)) <333

   Delete
 5. Гарні та незвичайні у вас вийшли прикраси. Вітаю з вдалими починаннями та бажаю вам натхнення

  ReplyDelete
 6. Очень красивая работа, спасибо!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Всегда пожалуйста, пусть ГГ носит с удовольствием. ;)

   Delete
 7. Balgruuf the GreaterFebruary 15, 2018 at 5:45 PM

  Очень красиво. И довольно необычно.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Спасибо, о великий ярл. ;) Да, аксессуар довольно специфический, но я думаю, ему можно найти применение, например, в скринах определенной направленности. Неплохо бы еще костюм русалки как-нибудь сообразить, но они большинство с хвостами вместо низа, тут надо думать. =D

   Delete

Post a Comment

Popular Posts